DENON COCOON


Idź do treści

Coccon Portable

Cocoon Portable, mniejszy i poręczniejszy od stacjonarnej wersji, zbudowany wyjątkowo solidnie, posiada starannie spasowaną i estetyczną obudowę tylko w kolorze czarnym.

W budowana pojemna bateria Li-Ion zapewnia długi czas pracy (nawet pięć godzin ), a wzmocniona, metalowa osłona oraz pokryte gumą przyciski zapobiegają dostaniu się pyłów do wnętrza tego zaawansowanego urządzenia i czynią go odpornym na wilgoć. Przenośny Cocoon posiada także poręcznego pilota którego zawsze możemy ukryć w przemyślnym schowku.

Niezrównane brzmienie Denon intensywnie wypełni twój taras, ogród lub pokój muzyką jaką lubisz. Bez kabli !Denon Cocoon Portable zapewnia całkowicie bezprzewodowy przesył muzyki. Jest kompatybilny z każdym sprzętem zbudowanym na systemach Apple iOS, Android lub Windows – a wszystko to w prawdziwej jakości Hi-Fi. Zaimplementowany AirPlay umożliwi nam przesył ulubionych utworów w obrębie całego domu, także z wykorzystaniem wielu urządzeń Cocoon w tym samym czasie i przy użyciu iTunes. Podobnie działa to z Microsoft Windows Play.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego